Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
03-05-2015 00:00:00

Biz Hayal Satmıyor, Hayalleri Gerçekleştiriyoruz

Seçim ziyaretleri kapsamında Borçka da ziyaretlerde bulunan İsrafil Kışla gösterilen ilgi ve alakadan dolayı vatandaşlara teşekkür ederek. “Biz bugünlere verdiğimiz sözleri yerine getirdiğimiz için yapamayacağımız hiçbir vaatte bulunmadığımız için ve en çok da sizin teveccühünüzle geldik.” diyerek muhalefet partilerinin uçuk vaatlerle milletten oy istemeye talip olmasını eleştirdi. İktidarları döneminde yapılan hizmetlere de değinen Kışla Borçka özelinde yapılan hizmetleri anlatarak, bunlar ancak güçlü bir iktidarla yapılabilecek işlerdir ve biz bugün daha fazla hizmeti yerine getirmek daha fazla size hizmet etmek istiyoruz bu yüzden bu seçim hepimiz için bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirerek Artvin den AK Parti iki milletvekili göndererek meclis te daha güçlü hale gelerek halkımızın dertleriyle daha fazla alakadar olabileceklerini belirtti.Özellikle Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun verdiği Asma Köprü müjdesi ile Güreşen köyünü de ziyaret eden Kışla’yı burada muhteşem bir kalabalık karşıladı.

Murgul da partililer ile bir araya gelen Vedat Kibar ise sabah çok geniş bir katılımın olduğu programda partililerle kahvaltıda buluştu. Daha sonra esnaf sonra esnaf ziyaretinde bulundu. Burada vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektiren Kibar a tıpkı diğer ilçe ziyaretlerinde de olduğu gibi gençlerin yoğun ilgisi vardı. Daha sonra ev ziyaretlerinde bulunan Kibar kanaat önderleri ile bir araya gelerek Murgul ve Murgul halkının sorunları ve çözümleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Murgul sporu da ziyaret eden Kibarı burada bir sürpriz bekliyordu. Adına hazırlanan özel forma Murgul Spor başkanı tarafından kendisine hediye edildi.

Cumartesi gününü ise Arhavi de geçiren iki milletvekili adayına ise tam anlamıyla muhteşem bir sevgi gösterisi vardı. Gittikleri her yerde yoğun ilgiyle karşılaşan milletvekili adayları vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Pazar günü ise Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ve milletvekili adayı Vedat Kibar Melo Festivaline katılarak halkla bir araya geldi. Yoğun ilgi ile karşılanan adaylar boğa güreşlerini izledikten sonra Çoruh Üniversitesinde okuyan öğrencilerle akşam yemeğinde buluştular. Burada gençlere yönelik yapılan hizmetlere değinen İl Başkanı Av. Erkan Balta kendisinin Türkiye’nin en eski üniversitelerinden birinden mezun olduğunu belirterek, o zaman kendisinin yurt yurt dolaştığını fakat yer bulamadığını ifade ederek, şimdiki gençlerin hükümetimizin sağladığı konforlu yurtlarda barındığını ve burs anlamında da devlet desteğinin giderek arttığını söyledi.

Daha söz alan Vedat Kibar ise gençlere olan inancından bahsetti, AK Parti döneminde gençlere yönelik yapılan hizmetlere de değinen Kibar gençlere, çağımızı yakalama adına öğrencilerin bir ideallerinin olmasının gerektiğini ve o ideallere ulaşmak kendilerini çok iyi yetiştirmelerini gerektiği tavsiyesinde bulundu.

Son olarak söz alan Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ise “2002 yılı öncesi Türkiye’yi anlatarak bunu siz öğrencilerin anlamasının güç olacağını çünkü o yaşlarda hepinizin 8-10 yaşlarında olduğunu belirterek bunları en iyi aileleriniz bilecektir. O yıllarda IMF nin Türkiye direktörünün Türkiye ekonomisine nasıl talimatlar verdiğini, yurt dışından bakan ithal edilerek pansuman tedbirlerle ekonominin düzeltilemeye çalışıldığını biz yaşadık. Ama çok şükür 2002 den sonra AK Parti gerek ekonomide ki istikrarı, gerek se siyasi istikrarı sağlayarak ülkemizin kalkınmasını sağladı. Bugün gelinen bu noktalara kolay gelinmedi, Bütün bu hizmetler o zaman çocuk yaşta olan sizlerin da iyi bir geleceğe sahip olabilmesi adına yapıldı.” dedi

Kendisinin 30 yıl İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürlüğü ve yöneticiliği yaptığını belirten Kışla, Yükseköğrenim öğrencilerine, gerek barınma gerekse burs imkânı sağladığını ifade etti. Ve halen bu konuda faaliyetlere destek verdiğini belirtti. Son olarak AK Partili belediyelerin yükseköğrenim öğrencilerine burs verdiğini fakat CHP nin konuyu anayasa mahkemesine götürerek iptal ettirdiğini, dolayısıyla belediyenin siz öğrencilere vereceği burslardan sizi mahrum ettiğini söyledi. Diğer partiler gibi yapamayacakları vaatler de bulunmadıklarına değinen Kışla “Biz hayal satmıyoruz, hayalleri gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.