Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
30-04-2015 00:00:00

AK Parti’de Hafta Sonu Tempo Yine Düşmedi

AK Parti Artvin İl Başkanlığında teşkilat mensupları ile bir araya gelen İsrafil KIŞLA Artvin merkezinde esnafla bir araya gelerek, Vedat Kibar ise Arhavi de 7 Haziran seçimlerinde vatandaşlardan destek istedi.

Cumartesi gününü Artvin merkezinde esnaf ziyareti yaparak geçiren AK Parti Milletvekili Adayı İsrafil Kışla’ya ziyaretinde Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe de, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak ve çok sayıda partili eşlik etti. Milletvekili adayı Kışla vatandaşların sorunlarını dinledi ve çözümleri ile ilgili bilgi verdi. Ayrıca 28 Nisan Salı günü Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Artvin’e yapacağı ziyarette karşılamaya ve miting alanında dinlemeye davet etti. Artvin in artık mecliste AK Partiden iki milletvekili ile temsil edilmesi gerektiğini belirten Kışla, bu yarışın galibi son 3 seçimde olduğu gibi belli olduğunu söyleyerek. Diğer partiler gibi yapmayacağımız vaatlerde bulunmadığımız gerçekçi olup reel politikalar izleyerek yaptığımız hizmetlerle bugüne geldiklerini belirterek, ancak biz bu seçimde istiyoruz ki Artvin’i AK Partiden iki milletvekili temsil edelim ve vatandaşlarımızın işlerini daha hızlı bir şekilde halledelim, daha fazla yardımcı olalım.

7 Haziran genel seçimleri için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini belirten Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, geçen seçimlerde almış olduklarını oy oranının üzerine çıkarak bu seçimde Artvin den iki milletvekili adayını beraber Ankara’ya göndermek istediklerini belirtti.

Günü Arhavi de esnaf ziyareti ve çeşitli STK mensupları ile bir araya gelerek geçiren Vedat Kibar a ise yoğun bir ilgi vardı. Gittiği birçok yerde güler yüzü ile ilgi toplayan ve her vatandaşlarla tek tek ilgilenen Kibar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İl Encümenliği görevinde elde ettiği tecrübelerini Artvin de kullanarak Artvin’i tüm ilçeleri ile marka şehir haline getirmek istediklerini belirtti ve 28 Nisan Salı günü Artvin de Başbakanı Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirecekleri mitinge davet etti. Pazar sabahı nı Kemalpaşa beldesinde partililerle bir araya gelerek geçiren Kibar a ilgi oldukça büyüktü. Belde eski başkanları Mustafa Kurtuluş, İrfan Karayer, Hakan Yılmaz. Bir önceki dönem de aday olan belediye başkan adayları Miraç Yılmaz, Nizamettin Yılmaz, Dr. Birol Vanizor, belediye encümenleri Tacettin Tatar, Mustafa Lokumcu, Sedat Külünk, katıldı. Kemalpaşa’nın geleceği için bu tablonun bozulmamasının ve 2 milletvekilinin gitmesinin önemi konuşuldu. Seçim sonuna kadar birlik beraberlik içerisinde kenetlenerek burada verdiğimiz mesajın öneminin büyük olduğunu belirten Kibar, muhalif bir milletvekilinin Artvin’e bir şey kazandırmayacağını belirtti. Partililerden büyük destek gören Kibar daha sonra Yusufeli Derekapı Festivaline katılmak üzere Yusufeli’ne hareket etti.

Vekil adayları Yusufeli İlçesinde düzenlenen Derekapı Güreşlerine katılarak burada vatandaşlarla bir araya geldi. Yusufeli nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan vekil adayları, burada birer konuşma yaptılar. İsrafil Kışla Konuşmasında Yusufeli halkı için pozitif ayrıcalıklar talep ettiklerini belirterek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Faruk ÇELİK Bey in konu ile her zaman yakından ilgilendiğini ve konunun takipçisi olduğunu belirtti. Daha sonra söz alan Vedat Kibar ise İsrafil bey ile beraber giderek 2-0 yapmalarının öneminden bahsetti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.