Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
11-05-2015 00:00:00

Damar Festivalinde Görkemli Karşılama

7 Haziran yaklaşırken AK Parti’de Artvin de 2-0’a konsantre olmuş durumda. Oldukça yoğun şekilde seçim çalışmalarını sürdüren Dr. İsrafil KIŞLA ve Vedat KİBAR Murgul Damar festivaline katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Tribünlerdeki vatandaşların alkışlarıyla alana gelen iki adaya gösterilen ilgi görülmeye değerdi.

Milletvekili ve Milletvekili adayı Dr. İsrafil KIŞLA’ya katkılarından dolayı Murgul Belediye Başkanı tarafından bir plaket takdim edildi.

Seçimlerde son bir aya girilirken tempoda oldukça artmış vaziyette. Girdiği her seçimden zaferle ayrılan AK Parti’de ise bu seçimin ayrı bir önemi var. Artvin de artık iktidar partisinden iki milletvekili ile temsilin önemini gittikleri her yerde vurgulayan adaylar, bu fırsatın vatandaşlar tarafından değerlendirilmesini istiyor. İlçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle değil deyim yerindeyse kapı kapı dolaşan adaylar Artvin in sorunlarına daha fazla eğilebilmek adına, daha fazla hizmet getirebilmek adına vatandaşlardan destek istiyor.

Borçka da Renkli Görüntüler

Cumartesi gününü Borçka merkezde geçiren KIŞLA’nın Borçka ziyareti ise renkli görüntülere sahne oldu. Borçka da çok sevilen sanayi esnaflarından Emrullah KESKİNKURT usta akordeon çaldı, KIŞLA ve beraberindekiler hep beraber Atabarı oynadılar. Kendisine gösterilen ilgi ve alaka için teşekkürlerini sunan KIŞLA “İnşallah hep beraber 7 Haziran akşamı 2-0 zaferini kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

Borçka ziyaretlerini sürdüren İsrafil KIŞLA burada askere gidecek olan gençlerle bir araya geldi, gençlere hayırlı tezkereler dileyen KIŞLA her birleri ile tek tek ilgilendi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ardanuç‘ta Duygu Dolu Anlar

Genç ve dinamik görüntüsü ile ve gittiği her yerde vatandaşların gönlüne giren Vedat KİBAR ise Cuma gününü Ardanuç te köy ve mahalle ziyaretleri yaparak geçirdi. Burada Bulanık Köyü, Güleş Köyü, Ballı Köyü, Tosunlu Köyü ve Zekeriya Köyünde vatandaşları tek tek kapı kapı dolaşarak ziyaret eden ve destek isteyen KİBAR 7 Haziranın Artvin için tarihi bir gün olacağına olan inancını vatandaşlarla paylaşarak bu tarihi günde kendisine 2-0 yolunda destek istedi. İktidar partisinden ikinci bir milletvekilini çıkarmaya Artvinin çok yakın olduğunu söyleyen KİBAR bu fırsatın bu seçimde değerlendirilmesi gerektiğini sözlerine ekledi. Gittiği her yerde özellikle yaşlılar ve gençlerin ilgi odağı olan KİBAR vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi. Cumartesi günü sabah saatlerinde fakülte öğrencileri ile bir araya gelen KİBAR daha sonra Hopa da esnraf ziyaretlerini sürdürdü.

Ardanuç ziyareti sırasında ise çok güzel duygu dolu anlar Bulanık köyünde yaşandı. Bir yıldır oğlu ziyaretine gelmeyen teyzenin isteğini kırmayan Vedat KİBAR’ın ilk işi annenin bu isteğini yerine getirmek oldu. Oğlunu çağırdı ve kendisi ile bir görüşme yaparak annesinin yanına götürmeye ve elini öptürmeye ikna etti. Kibarı girmeyen oğlu ise kendisini kırmadı ve annesinin elini öptü. Annesi de oğlunu bir yıl sonra kucakladı. Anneler günü arefesinde böyle bir duruma vesile olduğu için oldukça mutlu olan KİBAR’da göz yaşlarına hakim olamadı.

AK Parti Kadın Kollarından Anneler Günü Etkinliği

AK Parti tarafından Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak saat 14:00’da yapılan anneler günü etkinliği ise AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Reyhan GÜNERİ’nin de katılımıyla gerçekleştirildi. Bibak önünde saat 14:00 basın açıklamasıyla başlayan etkinlik daha sonra kortej yürüyüşü ile valilik önüne gelindi. Oradan Havuz kafeye inen kadınlar, orada fasıl grubunun katıldığı eğlenceye katıldı. Programa AK Parti Milletvekili ve Milletvekili adayı Dr. İsrafil KIŞLA ve Vedat KİBAR’da katılarak burada birer konuşma yaptılar.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.